spřátelení - >thisss<

Rekalmy - >thisss<

Nightwork pro mě??

22. května 2011 v 14:51 | Terezija |  Nightwork
proč sa zrovna mě lúbí Nightwork? mám pár dúvodú ;)
"Vojta Dyk? kdo to vlastně je? joo, aha to je ten zpěvá, hmmm zpíve docela dobře..."
častá věta většiny kdo se o tohle nezajímá. ale Vojtu Dyka věděli proč vzít.jeho dokonalý hlas si dokáže získat kohokoliv. a to je první plus.
" jo, Nightwork propadák, ty texty, hrúza... ale hudba dobrá"
věta tych, kdo trochu víc rozumí hudbě. jejich hudba je nekdy až nepochopitelná. stačí si pustit jakúkoliv písničku a enom poslúchat dokonalost jejich hudby. a to sú všichni (kromě Vojty) amatérští muzikanti. ale tych nástrojú tam majú nehorázně moc, a nezní to prostě jak "hromada nástrojú v sobě" má to jakýsi řád, a rytmusy rozhýbajú lehko ;)...a to je další plus..
a nejen tím si získávajú.
a co texty? proč majú vlastně takové? jak sím Vojta dyk uvádí kapelu jako "takové legrácky na taneční hudbu", Honza "blbosti, které lidi oslovují" ... např.: song Tepláky nebo Globální oteplování... je to něco jiného. to zase neznamená že bych nebyla rači kdyby všechny písně byli třeba jako Slunce v duši ;)).. ale má to svúj dúvod taky.když jede v obchodě v nejakém tom rádyjku také Slunce v duši, lidi to většinú přehlížajú, pokud nevíja kdo hraje. ale když jede takové: "já sém gééj, sém gééj, sém teplééj" tak sa nad tym aspoň zamyslíja např. co to tam púšťajú za blbiny... jenomže oni zase majú jakési řešení.: hudba, zpěv. když jedú nejaké Tři sestry, tak zas tolik lisí neoslovíja, enomže nightwork má nejakú hudbu a tak možú zpívat cokoliv a aspoň z třetiny si neho tym zízkajú, stejně jako mňa ;)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama